CZCL A-200BI-5PH 200W LED Display Drive Power Supply
A-200BI-PH is Led display power supply without fans.The input voltage rang is 90~264VAC,and output voltages are 3.8V、4V、4.2V、4.5V、4.6V、5V and so on. It can be applied to Led display、LED indicator light and other Led display fileds. This series product is ultra-thin design with PFC function, with a height of only 25.4mm and a wide of only 30mm. It can adapt to a variety of box size requirements. Super high efficiency, compact shell design and good heat dissipation ensure the long-term stable work of this series of products.
- Standard slim model,wide: 30mm; height:25.4mm
- Input voltage: 90 ~ 264Vac
- No fans,free air cooling convection
- -40~+65℃ working temperature (refer to derating curve)
- Short circuit / overload protection function
- 2-year warranty period
- Size:211.7×30×25.4mm